Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 18.04.2022

Мінекономіки планує зберегти повну дерегуляцію бізнесу після війни

Таким чином держава може спростити реєстраційні та виробничі процедури

Міністерство економіки України розглядає варіант збереження на постійній основі повної дерегуляції бізнесу, яку держава вимушено запровадила через воєнний стан. Про це заявила перша віце-прем’єр-міністр – міністр економіки. Юлія Свиріденко в ефірі єдиного телемарафону.

За її словами, уряд скоротив кількість дозволів для підприємців приблизно в 11 разів – до 50.

«Ми спростили та прибрали 500 дозволів, зараз, по суті, діють лише 50, якими держава здійснює контроль», – сказала Юлія Свириденко.

Наразі держава здійснює ринковий нагляд лише за цінами на соціально значущі товари та паливо.

«Це ж воєнний стан, а я хочу, щоб ми закріпили на законодавчому рівні повну дерегуляцію, щоб спростити реєстраційні та виробничі процедури», – резюмувала міністр економіки.

Як повідомляв GMK Center, наприкінці березня Кабмін на час воєнного стану зупинив перевірки бізнесу за винятком позапланових перевірок щодо контролю над зростанням цін.

Це рішення фактично стало доповненням до ухвалення законопроєкту №7137-д, який суттєво лібералізував умови виплати податків на час дії воєнного стану.

 

gmk.center