Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 16.01.2020

Мінекономіки вперше приєдналося до роботи Комісії Україна-НАТО

15 січня заступниця Міністра Світлана Панаіотіді, перебуваючи у складі офіційної української делегації, взяла участь в засіданні Комісії Україна-НАТО (штаб квартира НАТО, м. Брюссель, Королівство Бельгія), що є найвищим політичним рівнем співпраці України з Північноатлантичним Альянсом.

Про це повіомляється на сайті Міністерства розвику економіки, торгівлі та сільського господарства.

У рамках заходу заступниця Міністра звернулася до високопосадовців Альянсу з проханням відрядити до України експертів НАТО для проведення консультацій з користування системою закупівель, яку використовує Агенція НАТО з підтримки і постачання (NATO Support and Procurement Agency – NSPA).

«Ми плануємо провести у лютому-березні 2020 року семінар з представниками української оборонної промисловості щодо порядку безкоштовної реєстрації українських підприємств в електронному каталозі NSPA для виробників оборонної продукції», — пояснила Світлана Панаіотіді.

Заступниця Міністра пояснила, що станом на сьогодні комплексна трансформація та масштабні реформи національної оборонної промисловості відкривають нові можливості для виробників. Вона також запропонувала організувати виставку можливостей та досягнень окремих підприємств оборонної промисловості України в штаб квартирі НАТО у 2020 році.

«Такий захід, з одного боку, сприятиме підвищенню рівня поінформованості спільноти НАТО про потенціал оборонно-промислового комплексу України, з іншого – збільшить шанси залучення вітчизняних підприємств до виконання контрактів для потреб Альянсу», — зазначила Світлана Панаіотіді.