Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 21.05.2021

Мінкультури оголосило 22 проекти, які будуть реалізовані в рамках програми “Велика реставрація” у 2021 році

Міністерство культури та інформаційної політики України оголосило перелік із 22 проектів із реставрації, консервації, ремонту пам’яток культурної спадщини, які будуть реалізовані у 2021 році в рамках проекту “Велика реставрація”.

“Наша культурна спадщина поступово руйнується і не може чекати вічно. Вагатись і затягувати процес немає часу. Вже цього року завдяки “Великій реставрації” проведуть роботи над 22 об’єктами. Впевнений, це дасть змогу їм привернути увагу ще більшої кількості туристів і стати точками атракції, що сприятимуть економічному піднесенню відповідного міста чи регіону”, – наводить слова міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка прес-служба міністерства.

Зазначається, що затверджений перелік проектів буде насамперед реалізований у рамках проекту “Велика реставрація” у 2021 році.

Зокрема, до нього увійшли пам’ятки архітектури: Національного заповідника “Києво-Печерська лавра”, Національного заповідника “Давній Галич”, Державного історико-архітектурного заповідника “Хотинська фортеця”, Національного заповідника “Софія Київська”, Національного заповідника “Замки Тернопілля”, Національного історико-культурного заповідника “Качанівка” та Національного художнього музею України.

ua.interfax.com.ua