Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 24.06.2020

Мінмолодьспорт спільно з Товариством Червоного Хреста України підписали меморандум про співпрацю

Після проведення акції «Перемога у нас в крові» по всій території країни, Міністерство молоді та спорту і Товариство Червоного Хреста України підписали Меморандум про співпрацю. Про це повідомив Міністр Мінмолодьспорту Вадим Гутцайт.

«Щиро дякую за плідну співпрацю та чудову благодійну акцію Червоному Хресту. Будемо продовжувати й надалі створювати подібні заходи, щоб популяризувати важливі суспільні теми!», – зазначив Вадим Гутцайт.

Відтак, сьогодні в ДП «Олімпійському навчально-спортивному центрі» Конча-Заспа відбулось урочисте підписання Меморандуму та передача першої частини гуманітарної допомоги для індивідуального захисту спортсменів – маски, дезінфікуючі засоби, захисні окуляри.

Меморандум підписали Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт та в.о. Президента Товаристава Чевоного Хреста України Микола Поліщук.

«Разом з Міністерством молоді та спорту України ми об’єднуємо зусилля з метою популяризації здорового способу життя, ненасильницького спілкування та інформаційно-просвітницької роботи серед молоді. Яскравим прикладом нашої співпраці стала спільна акція з заохочення донорів крові #перемогаунасвкрові в рамках якої спортсмени з усіх регіонів країни здавали кров та передавали естафету населенню, доводячи, що здавати кров абсолютно безпечно, просто, і рятує чиєсь життя», – наголосив в.о. Президента Товаристава Чевоного Хреста України Микола Поліщук.

Також, в рамках події відбулось нагородження Почесною грамотою Міністерства молоді та спорту України тренерів-лікарів за вагомий особистий внесок у медичне забезпечення спорту вищих досягнень Олександра Москаленка та Мераба Швангирадзе й почесною грамотою Національного олімпійського комітету України Олександра Варвінського за розбудову олімпійського руху.

«Наші медики – це ті люди, які завжди стоять за нашими спинами та готові у ту ж секунду нам допомогти. Їх важливу роль особливу відчуваєш саме сьогодні, коли пандемія захопила весь світ. Дякую вам за те, що кожен день стоїте на сторожі нашого здоров’я!», – наголосив Вадим Гутцайт.

Джерело: Урядовий портал.