Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 27.11.2020

МВС продовжить залучати українські підприємства до реалізації спільних українсько-французьких проектів

26 листопада у режимі відеоконференції відбулося 8-е засідання змішаної Українсько-французької міжурядової комісії з економічного співробітництва.
У засіданні взяли участь заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Гончаров, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства – торговий представник України Тарас Качка, заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Руслан Білошицький та інші. Французьку сторону представили: керівник Служби з двосторонніх економічних питань та міжнародної підтримки підприємств (Генеральна дирекція казначейства Франції) Мюріель Ляку-Лябарт, голова економічного відділу Посольства Франції в Україні Жан-Жак Гійодо, голова Бюро Fininter 2 (Бюро з державного фінансування експорту) Венсан Маріне, заступник директора служби з питань міжнародної торгівлі при Управлінні європейських та міжнародних справ Міністерства екологічних перетворень та солідарності Франції Олів’є Робіне.

У ході засідання сторони підбили підсумки щодо поточного стану економічних зв’язків між двома державами та програм і проектів, які спільно реалізуються Україною та Францією, а також розглянули низку проектів та ініціатив в рамках економічного співробітництва між двома державами, які можуть бути реалізовані у найближчій перспективі.

Крім того, під час зустрічі сторони обговорювали ініціативи з розвитку інфраструктури в Україні, програми з гуманітарною складовою, а також проекти, спрямовані на розвиток безпеки і обороноздатності України. На засіданні також було схвалено підписання низки документів міжурядового та міжвідомчого характеру.

Заступник Міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров наголосив, що всі спільні проекти будуть реалізовуватись лише з локалізацією і залученням до робот українських підприємств. Наприклад, як з будівництвом патрульних прикордонних катерів французькою компанією ОСЕА для прикордонників. Коли українські заводи працюють спільно з іноземними партнерами і отримують замовлення.

“Вже зараз ми маємо контракт з французькою компанією ОCEA, де прямо прописано виготовлення 5 кораблів із 20 на українському підприємстві. Після реалізації цього проекту, Україна буде розпоряджатися технологіями і зможе виготовляти кораблі з морського алюмінію на материковій частині держави. Локалізація виробництва і була ключовою вимогою при цьому контракті”, – наголосив Сергій Гончаров.

Крім того, сторони домовилися активізувати роботу у сфері договору про взаємне визнання посвідчень. Україна чекає французьких експертів, аби запустити дану процедуру.

Деталі про результати і конкретні напрацювання 8-го засідання змішаної Українсько-французької міжурядової комісії з економічного співробітництва будуть представлені після офіційного схвалення підсумкової декларації 8-го засідання змішаної Українсько-французької міжурядової комісії з економічного співробітництва і її підписання співголовами Комісії з українського та французького боку Міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим та Міністром економіки, фінансів та відновлення Французької Республіки Брюно ле Мером, що відбудеться у п’ятницю, 27 листопада.

Нагадаємо, велику міжурядову рамкову угоду між Україною та Францією щодо офіційної підтримки у посиленні системи морської охорони та безпеки кордонів було підписано 19 листопада у Парижі. Планується, що корабельний склад Державної прикордонної служби України поповниться 20 надсучасними 32-х метровими патрульними кораблями компанії ОСЕА. За умовами Угоди, додаткова комплектація катерів буде українською – маленькі швидкісні човни, які виготовляються у Харкові, зброя також буде вітчизняна.

Довідково

Змішана Українсько-французька міжурядова комісія з економічного співробітництва була створена в результаті домовленості, досягнутої під час візиту до Франції Президента України 30-31 січня 1997 року з метою активізації торговельно-економічного співробітництва між двома країнами. Раніше було проведено сім засідань Комісії. Останнє засідання Комісії відбулося 30 жовтня 2018 року у м. Київ, під співголовуванням Віце-прем`єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Г. Зубка та Державного секретаря при Міністрі Європи та закордонних справ Франції Ж.- Б. Лємуана. 8-е засідання змішаної Українсько-французької міжурядової комісії з економічного співробітництва планувалося провести у березні 2020 року у м. Париж, але через епідеміологічну ситуацію його було перенесено на осінь, і зрештою було прийнято рішення про його проведення у режимі відеоконференції.

Джерело: Урядовий портал.