Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 01.12.2020

На Дніпропетровщині створили три сучасні науково-навчальні лабораторії

У Криворізькому педагогічному університеті відкрили три сучасні науково-навчальні лабораторії. Їх облаштували державним коштом. Про це повідомили у департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

«У абітурієнтів та студентів Дніпропетровщини з’явилися нові освітні можливості. У Кривому Розі на базі державного педагогічного університету відкрили нові лабораторії природничого спрямування. За підтримки Міністерства освіти і науки України встановили сучасне обладнанняЗокрема – оптичні та фонометричні прилади, набори для вивчення різних розділів фізики. А ще – єдиний у місті аналізатор, який вимірює вміст токсичних елементів у воді та повітрі»,  розповіли у департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА.

В університеті облаштували лабораторії фізики, екологічних і біологічних досліджень, а також хімічного аналізу. Там будуть проводити заняття та профорієнтаційну роботу, виконувати наукові дослідження.

До роботи у лабораторіях планують залучати школярів, які навчаються у Малій академії наук України.

Джерело: Урядовий портал.