Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 13.05.2020

На Дніпропетровщині цьогоріч створять 4 навчально-практичні центри

У 2020 році на Дніпропетровщині створять 4 сучасні навчально-практичні центри. Їх облаштують на базі закладів профтехосвіти Кривого Рогу, Кам’янського та Покровського району. На це з держбюджету училища отримають понад 8,5 млн грн, повідомила заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ірина Грицай.

 «Заклади освіти, які цьогоріч отримають кошти на створення навчально-практичних центрів, визначала комісія Міністерства освіти і науки України. Фінансування виділять 4 училищам області, – розповіла заступник голови Дніпропетровської ОДА Ірина Грицай. – Центри обладнають сучасною технікою, тож майбутні фахівці отримають гарну можливість на практиці познайомитися із усіма тонкощами виробничого процесу».

Навчально-практичний центр обладнають на базі Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею. Там готуватимуть фахівців за кількома напрямками –  електрослюсар черговий та з ремонту устаткування, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування.

Ще один осередок з’явиться на базі Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування. Там готуватимуть верстатників широкого профілю, операторів верстатів з програмним керуванням, токарів та фрезерувальників.

Навчально-практичний центр створять і при Кам’янському вищому професійному училищі. Там учні опановуватимуть фах електрогазозварника.

Облаштують центр і у Покровському районі – на базі Вищого професійного училища №75. Готуватимуть трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва.

Загалом цьогоріч в Україні створять  53 навчально-практичні центри у закладах професійно-технічної освіти.

Джерело: Урядовий портал.