Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 28.05.2021

На Донеччині працівники благодійного фонду створили равликову ферму

На Донеччині працівники благодійного фонду створили равликову ферму. Про це повідомляє Суспільне Донбас.

Як розповіли на равликовій фермі, вирощування равликів набуває популярності в Україні, оскільки для старту потрібно ділянку лише 0,10 га.

«Ми стартували минулого року на 10 сотках. Зробили загородки у розпліднику, провели воду, закупили равликів та корми. Загалом це вартувало близько 90 тис. гривень», — розповів Василь Іванюк, консультант з розведення равликів та директор Благодійного фонду «Карітас Краматорськ».

На підприємстві уже готують та заморожують равликів для продажу.

Він зазначив, що розплідник — це невелике приміщення, де розмножуються равлики. У розпліднику важливо підтримувати високий рівень вологості та температуру близько 15 градусів. Після того як з ікри з’являються молюски, молодих равликів переміщують на відкритий ґрунт.

На ділянці, де будуть жити равлики, вже висадили ріпак, схрещений з китайською капустою. Рослина стане кормом для молюсків. Також на ділянці встановлять «столи» для равликів та обладнають полив.

Після успішної реалізації проєкту представники благодійного фонду планують ділитися досвідом з місцевими фермерами та всіма, хто цікавиться розведенням равликів. Вались Іванюк також готовий безкоштовно надавати молюсків для розведення. Також у майбутньому на фермі планують проводити гастрономічні тури та кулінарні тренінги.

 

kurkul.com