Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 08.06.2021

На Харківщині будують цех заморожування органічних ягід

У фермерському господарстві «Прогрес Бері» з Харківщини споруджують цех заморожування органічної малини, суниці й інших ягід для подальшого їх експорту в Європу. Про це повідомляє jagodnik.

Засновник «Прогрес Бері» Олег Кудлай розповів, що в ЄС спостерігається хороший попит на ягоди, адже українська літня малина достигає раніше, ніж європейська осіння, тому вітчизняні виробники завжди встигають продати ягоду в той час, коли в ЄС на неї дефіцит.

Раніше ягоди з Харківщини доводилося везти спочатку до Києва, після чого – до Житомира. У дорозі малина й ожина втрачали кондицію, через що погіршувалася їхня якість. Тому Олег Кудлай вирішив побудувати власний морозильний цех.

«Ягоди будемо заморожувати у кілька етапів. До цеху малина потраплятиме з поля, де температура влітку може сягати 25-30°C. У першому приміщенні ягоди переважуватимуться і готуватимуться до охолодження. У камері охолодження температура ягід знижуватиметься до 2°C. Далі ягоди переміщуватимуться в камеру шокової заморозки, де температура сягає -21-22°C. У результаті можна буде переробити до 6 тонн ягід на добу», — розповів фермер.

Зазначається, що окрім морозильних камер, у цеху облаштують і сортувальні столи. Всі роботи з ремонту й обладнання цеху обійдуться приблизно в 3 млн грн. Поки що будівництво підприємець здійснює за власні кошти.

 

kurkul.com