Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 24.06.2021

На найближчому саміті Україна-ЄС очікується рішення про приєднання України до європейської системи транзиту – Стефанішина

Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина заявляє, що на найближчому саміті Україна-ЄС, який має відбутися 12 жовтня, буде рішення про приєднання України до європейської системи транзиту.

“Ми плануємо, що вже на саміті Україна-ЄС буде рішення про приєднання України до європейської системи транзиту”, – сказала вона на конференції “Підсумки 6 років імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС” у четвер у Києві.

Стефанішина також заявила, що сфера телекомунікаційних послуг визнана такою, яка першою отримає режим внутрішнього ринку, що означає секторальну інтеграцію в ЄС.

Раніше урядовий Офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції заявив, що загальний прогрес виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом становить 54%.

 

ua.interfax.com.ua