Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 24.11.2022

Нафта продовжує дешевшати після обвалу цін напередодні

Ціни на нафту слабко знижуються в четвер, 24 листопада, після різкого падіння за підсумками торгів у середу на тлі перемовин про запровадження стелі цін на російську нафту.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє enkorr.

Січневі ф’ючерси на Brent здешевшали на лондонській біржі ICE Futures на $0,29 (0,34%), до $85,12 за барель. У середу Brent здешевшала на $2,95 (3,3%), до $85,41 за барель.

Січневі ф’ючерси на WTI знизилися в ціні на Нью-Йоркській товарній біржі (NYMEX) на $0,21 (0,27%), до $77,73 за барель. За попередню сесію контракт здешевшав на $3,01 (3,7%), до $77,94 за барель.

США із країнами-союзниками планують домовитися про стелю цін на російську нафту не вище $70 за барель, повідомила раніше The Wall Street Journal із посиланням на джерела.

Очікувалося, що рішення може бути ухвалено вже в середу, проте країнам ЄС поки що не вдалося дійти єдиної позиції, повідомив Bloomberg. За даними агентства, Єврокомісія запропонувала рівень $65 за барель, проте Польща і країни Балтії вважали його занадто високим. У свою чергу, країни з потужною індустрією морських перевезень – Греція й Мальта – не хочуть цін нижчих за $70.

«Чим вища стеля цін, тим простіше буде покупцям з Індії й Китаю отримати доступ до транспортних, страхових та інших послуг з боку країн G7», – написали аналітики Mizuho.

Учасники ринку оцінюють також офіційні дані про запаси енергоносіїв у Сполучених Штатах, які вказали на різке зниження резервів нафти й збільшення запасів нафтопродуктів минулого тижня.

 

www.ukrinform.ua