Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 13.06.2022

“Нафтогаз” підписав меморандум із канадською компанією про постачання зрідженого газу з 2027 року

НАК “Нафтогаз України” підписав меморандум з канадською компанією Symbio Infrastructure про постачання зрідженого природного газу та “зеленого” рідкого водню з 2027 року.

Про це йдеться у пресрелізі Symbio.

Symbio через свою дочірню компанію GNL Québec розробляє вуглецево-нейтральний проєкт у Квебеку, здатний зріджувати та експортувати 10,5 млн тонн ЗПГ на рік.

Проєкт очікує на дозвіл регулюючих органів і має розпочати роботу у 2027 році.

Компанія планує допомогти з диверсифікацією постачання енергоносіїв до Європи і зробити свій внесок у енергетичний перехід, створивши перспективну енергетичну інфраструктуру з нульовими викидами для виробництва ЗПГ, а також ставши одним із найбільших у світі експортерів екологічно чистого водню, йдеться у повідомленні.

“Ми вважаємо, що можливості для забезпечення довгострокових постачань енергії від таких союзників, як Канада, до 2027 року матимуть вирішальне значення для нашої енергетичної безпеки та майбутнього економічного розвитку”, – цитується у повідомленні голова “Нафтогазу” Юрій Вітренко.

 

www.epravda.com.ua