Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 30.08.2023

Найбільша картоплярська компанія почала збирати врожай

Найбільший в Україні виробник картоплі – компанія «Контінентал Фармерз Груп» розпочала викопування картоплі, під яку у 2023 році відвела понад 2,1 тис. га. Роботи стартували на Тернопільщині. Першими викопують ранні насіннєві й продовольчі сорти картоплі.

Про це повідомляється на сторінці компанії у Фейсбук.

«Попередні прогнози врожайності позитивні: за результатами відбору проб, обсяг урожаю чипсової та насіннєвої картоплі вже досягнув планових показників. Серед продовольчої картоплі основним є пізній сорт «Мелоді», що тепер активно нарощує врожай, — тут очікування стосовно виконання плану також оптимістичні», – зазначають в «Контінентал».

Операційний директор компанії Костянтин Шитюк прокоментував так:

«Незважаючи на те, що затяжна холодна весна призвела до трохи пізнішої посадки, достатня кількість опадів у червні-липні сприяла швидкому росту та розвитку рослин, закладці необхідної кількості бульб і їх наростанню. Тому вважаємо цей сезон достатньо продуктивним для картоплі. Нині роботи проводимо в ранкові й вечірні періоди, щоб нівелювати вплив спекотної погоди. Прогнозовані терміни збору – до третьої декади жовтня».

Також додають, що паралельно зі збором триває підготовка потужностей для зберігання культури. Місткість картоплесховищ сягає 106,2 тис. тонн.

«Складів удосталь, аби закласти очікуваний врожай. Частина з них уже готова до прийому перших партій, у решті – роботи з підготовки на завершальному етапі», – підкреслюють в «Контінентал».

 

agrotimes.ua