Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 24.12.2020

Наші пріоритети – енергетична безпека, європейська інтеграція і сталий розвиток енергетичного сектору

Відбулася онлайн-зустріч в.о. Міністра енергетики Юрія Вітренка із керівником Місії МВФ Іванною Владковою-Голлар. У заході взяли участь представники МВФ, Міненерго, Міністерства фінансів.

Ключовим питанням для обговорення стали реформи в енергетичному секторі України, фінансова стабільність енергетичних ринків та подальший розвиток галузей енергетики.

Реформування української енергетики за європейськими правилами, інтеграція українських та європейських енергетичних ринків забезпечить позитивний фіскальний ефект. Це сприятиме економічному зростанню та, в результаті, підвищенню рівня життя українців. Водночас пожвавлення вітчизняної економіки є позитивним сигналом для зовнішніх кредиторів, зокрема, й МВФ.

«Наші пріоритети – енергетична безпека, європейська інтеграція і сталий розвиток енергетичного сектору. Реформа енергетики відбуватиметься виключно в інтересах України та наших громадян», – запевнив Юрій Вітренко.

Джерело: Урядовий портал.