Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 02.06.2022

Нацбанк підвищив облікову ставку до 25%

Національний банк ухвалив рішення про підвищення розміру облікової ставки з 10% до 25%.

Про це на брифінгу заявив голова НБУ Кирило Шевченко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Правління Національного банку України ухвалило рішення підвищити облікову ставку до 25%”, – сказав Шевченко.

Він наголосив, що метою такого підвищення облікової ставки є захист гривневих доходів та заощаджень громадян, збільшення привабливості гривневих активів, зниження тиску на валютному ринку і, в результаті, посилення спроможності Національного банку забезпечувати курсову стабільність і стримувати інфляційні процеси під час війни.

За словами Шевченка, на початку повномасштабної агресії росії НБУ вирішив утриматися від ухвалення рішень щодо облікової ставки, оскільки тоді зміна облікової ставки мала незначні шанси бути фактором стабілізації очікувань та стимулом для утримання гривневих активів.

Водночас поступова адаптація економіки України та перехід від психологічного шоку до економічної логіки ухвалення рішень бізнесом та населенням вимагають зміни підходів до монетарної політики, зазначив очільник НБУ.

На його думку, зараз за відсутності належної винагороди за утримання гривневих активів посилилися загрози доларизації економіки та відповідної втрати ресурсу фінансовою системою.

Як повідомляв Укрінформ, Національний банк України у січні 2022 року підняв облікову ставку до 10%. З початком військової агресії облікова ставка залишалася незмінною.

 

www.ukrinform.ua