Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 26.10.2021

Незабаром буде затверджено масштабну програму енергоефективності, – Олексій Любченко

Незабаром буде затверджено масштабну програму енергоефективності, яка включає реновації житлових будинків і комунікацій, яка дозволить у майбутньому заощаджувати до 20–30% енергоносіїв. Про це зокрема, розповів Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України Олексій Любченко в інтерв’ю «Дзеркалу тижня».

«Відверто кажучи, така ціна за газ — це наш шанс змінитися раз і назавжди. Коли, як не зараз, настав час поговорити про енергоефективність, утеплення, економію. Уся Європа, весь світ заощаджують, а ми тільки плануємо. Знаю, що буде затверджено масштабну програму енергоефективності, яка включає реновації житлових будинків і комунікацій, яка дасть нам можливість у майбутньому заощаджувати до 20–30% енергоносіїв Заощадження 10% від споживання — це заощадження у два мільярди доларів», – розповів Олексій Любченко.

За його словами, програма енергоефективності, ініційована Президентом України Володимиром Зеленським, розрахована на три роки, а сума інвестицій складатиме близько 300 мільярдів гривень. На заходи з енергозаощадження будуть залучені кошти з державного та місцевих бюджетів, кредитні гроші, інвестиції. Також співінвестором може виступити «Нафтогаз України».

«Насправді будь-яка криза — це можливість. Саме в критичні моменти з’являється шанс глобально перебудувати систему та знайти нові шляхи розвитку», – підкреслив Олексій Любченко.

Про це та інші важливі програми Уряду щодо створення робочих місць, залучення інвестицій, детінізацію економіки України читайте у повній версії інтерв’ю з Першим віце-прем’єр-міністром – Міністром економіки України Олексієм Любченком.

www.me.gov.ua