Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 15.07.2020

Новий аналітичний продукт щодо ринку природного газу

Пропонуємо новий аналітичний продукт щодо ринку природного газу з актуальною інформацією щодо динаміки цін в Україні та на ключових світових хабах, при імпорті в Україну. 

Аналіз ринку природного газу направлений, в першу чергу, на замовників державних закупівель і допоможе оперативно орієнтуватися в динаміці цін на природний газ, як в Україні, так і на світовому ринку.

Огляд доступний у 2-ох форматах:

  • подекадна аналітика ринку – графічні матеріали зі стислим текстовим описом щодо динаміки цін в Україні та на ключових світових хабах поденно за кожні 10 днів місяця;

Ознайомитися: PDF

  • щомісячна аналітика ринку – розширений огляд щодо динаміки цін в Україні та на ключових світових хабах, в т.ч. за інформацією НАК «Нафтогаз України»; основних газопостачальних підприємств; Державної митної служби України.

Ознайомитися: PDF

З питань придбання або консультації телефонуйте 0800 30 50 74(безкоштовно з мобільного) або 044 390 50 74.