ДП «Держзовнішінформ»
Опубліковано 17.10.2017

Обсяг експорту українських товарів до Республіки Білорусь зріс на 45%

Заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко відвідав Білорусь з офіційним візитом і взяв участь у третьому засіданні білорусько-української робочої групи зі співробітництва з питань промисловості та виробничої кооперації.

За інформацією прес-служби Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Юрій Бровченко і заступник міністра промисловості Білорусі Дмитро Корчик узгодили пріоритетні напрямки співпраці у поточному році, обговорили плани на 2018 рік, а також домовилися про співпрацю між українським «Електроважмашем» і білоруським «БЕЛАЗом», «УкрНДІспецсталь» і Борисовським заводом автотракторного електрообладнання.

За результатами 2016 року товарообіг між Україною і Республікою Білорусь досяг позитивної динаміки у порівнянні з минулими роками і почав зростати. Уже за 5 місяці 2017 року товарообіг між Україною і Білорусією склав 1,64 млрд USD – це на 25,4%, або 331,7 млн USD більше, ніж обсяги торгівлі товарами за цей же період 2016-го. Обсяг експорту українських товарів до Республіки Білорусь склав 426,9 млн USD, що на 44,7% більше, ніж за 5 місяців 2016 року.

 

 

Прес-служба ДП «Держзовнішінформ»

Поставити запитання