Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 22.11.2019

Онлайн-сервіс для пошуку аптек за програмою «Доступні ліки»

В Україні запустили онлайн-сервіс для пошуку аптек, які працюють за програмою «Доступні ліки». Про це повідомили на сторінці Міністерства цифрової трансформації України.

Сервіс запрацював на основі відкритих даних. Він складається з пошукової таблиці та інтерактивної мапи з аптеками та медичними закладами у радіусі 7 кілометрів від кожного медичного закладу.

Станом на 1 листопада до програми приєднались уже понад 7700 аптек, а це приблизно 30-35% від загальної кількості в Україні.

У сервісі щодо кожної аптеки вказані назва, адреса, належність до аптечної мережі та сума коштів, компенсованих державою цій мережі за програмою «Доступні ліки». Стосовно кожного медзакладу вказані назва, адреса та кількість пацієнтів, що підписали там декларації з лікарями.

Додамо, що програма «Доступні ліки» діє в Україні з квітня 2017 року. Згідно з нею пацієнт, який уклав декларацію з сімейним лікарем, педіатром чи терапевтом, може за його рецептом отримувати ліки, частково або повністю оплачені державою. Вартість ліків оплачує Національна служба здоров’я (НСЗУ) коштом платників податків.