Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 31.08.2021

Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України зустрівся з Торговим представником США у Вашингтоні

Заходи зі зміцнення українсько-американської співпраці у сфері торговельно-економічних та інвестиційних відносин. Про це йшлося під час зустрічі Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економіки України Олексія Любченка з Торговим представником США Кетрін Тай у Вашингтоні 30 серпня.

Олексій Любченко зазначив, що Україна і США мають спільний пріоритет у розвитку торгової політики – щоб торгівля служила суспільству та розвитку людського капіталу. «Побудова спільних правил цифрової торгівлі та захисту прав інтелектуальної власності є вагомим внеском у розвиток людського капіталу в Україні і США. Тому пропоную приділити особливу увагу цим напрямкам у подальшому діалозі», – підкреслив Олексій Любченко.

Також він відзначив багаторічну тісну співпрацю у тому числі у рамках Українсько-Американської ради з торгівлі і інвестицій. На сьогодні постійно працюють робочі групи з питань посилення захисту прав інтелектуальної власності, санітарно та фітосанітарних заходів, зменшення технічних бар’єрів у двосторонній торгівлі тощо. Незабаром розпочне свою роботу десяте засідання Ради і українська сторона вже готується до його проведення.

Зі свого боку Кетрін Тай відзначила амбітність програм економічних реформ в Україні та наголосила на важливості подальшого проведення прозорих реформ, побудові систем, що базуються на принципах верховенства права в Україні. Вона висловила впевненість, що ці зусилля дозволять зміцнити довіру до українського Уряду та створити сприятливе середовище для розвитку бізнесу.

Торговий представник Тай та віце-прем’єр-міністр Любченко також обговорили шляхи збільшення інвестицій між двома країнами, а також регуляторні питання, питання цифрової торгівлі, проблеми інтелектуальної власності, удосконалення корпоративного управління, питання негативного впливу надмірних потужностей виробництва сталі і алюмінію у країнах з неринковою економікою тощо.

Сторони підтвердили готовність поглиблювати торговельно-економічні відносини та підтримувати постійний діалог у майбутньому.

www.me.gov.ua