Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 09.06.2022

Підтримка США матиме вирішальне значення у післявоєнному відновленні України – Юлія Свириденко

Під час зустрічі з американською дипломатичною делегацією Перша віце-прем’єр-міністр – міністр економіки України Юлія Свириденко разом з Послом США в Україні Бріджит Брінк обговорили поточне функціонування економіки в умовах воєнного часу. Учасники зустрчі окреслили можливі напрямки підтримки України з боку Сполучених Штатів.

Так, важливим питанням є повернення американських компаній, які через війну призупинили роботу в Україні, до роботи в нашій державі.

Значним аспектом діалогу стало питання розблокування експорту українського продовольства через порти Чорного моря.

“Розраховуємо, що Сполучені Штати продовжать заходи дипломатичного тиску в цьому напрямку. Це потрібно не лише Україні, але й усьому світу, аби не допустити глобальної продовольчої катастрофи”, – зазначила Перша віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки Юлія Свириденко.

Дипломати також торкнулися питання загального контексту перебігу реформ в Україні. Крім того, окреслили основі напрями відбудови держави після завершення війни. Підтримка США тут матиме вирішальне значення.

 

me.gov.ua