Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 31.05.2022

Польща припинила безкоштовне постачання пального в Україну

В Україні завершилася кризова ситуація із пальним, тому Польща більше не постачає його безкоштовно. Про це сказала міністр енергетики Польщі Анна Москва в інтерв’ю BiznesAlert, оприлюдненому у понеділок, 30 травня, повідомляє «Кореспондент».

«На початку війни й після бомбардування НПЗ ми відправляли це пальне безоплатно. Зараз це комерційні постачання Orlen, що вимагають великих логістичних витрат. Зазвичай ці постачання здійснюються трубопроводами, тому нам довелося прокладати нові канали постачань. Ми реалізуємо їх на постійній основі, зберігаючи пріоритет постачання на польський ринок», — сказала Анна Москва.

Як раніше повідомлялося, з держрезерву Польші було виділено 25 тис. тонн пального. Ним передбачалося покрити четверту частину споживання у травні.

Також повідомлялося, що Україна має намір утричі збільшити постачання пального з Польщі. Цей обсяг може сягнути 200 тис. тонн на місяць.

 

enkorr.ua