Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 01.04.2021

Посли країн G7 обговорили з гендиректором “Укроборонпрому” корпоратизацію концерну та реформу ОПК

Посли країн “Великої сімки” (G7) в Україні обговорили з гендиректором “Укроборонпрому” Юрієм Гусєвим корпоратизацію державного концерну та реформу оборонно-промислового комплексу країни.

“Під час сьогоднішньої зустрічі з генеральним директором “Укроборонпрому” Юрієм Гусєвим посли G7 були поінформовані про прогрес “Укроборонпрому” у напрямі корпоратизації та ширшої реформи оборонно-промислового комплексу. Реформований “Укроборонпром” може зробити позитивний внесок у безпеку та процвітання України”, – йдеться в повідомленні на сторінці послів G7 у Twitter у четвер.

Посли наголосили, що законодавство й урядові рішення щодо майбутнього “Укроборонпрому” повинні забезпечити його своєчасну корпоратизацію і поліпшення корпоративного управління відповідно до основних засад Організації економічного співробітництва та розвитку.

 

ua.interfax.com.ua