Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 20.01.2020

Прем’єр Гончарук пообіцяв, що, у випадку виявлення корупції, ДАБІ буде ліквідовано

Під час наради щодо розвитку будівельної галузі та детінізації ринку праці у сфері будівництві прем’єр-міністр Гончарук заявив, що жодних корупційних та непрозорих схем в Державній архітектурно-будівельній інспекції більше не буде, повідомляє  Build Portal.

За словами голови Уряду у 2020 почнеться реалізація програми «Великого будівництва».

Під час наради щодо розвитку будівельної галузі та детінізації ринку праці у сфері будівництві в Україні прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив:

«Жодних корупційних та непрозорих схем в Державній архітектурно-будівельній інспекції не буде. Це моя принципова позиція. Якщо потрібно буде, ДАБІ в тому вигляді, у якому вона є зараз, буде ліквідовано».

Голова Кабміну наголосив, що будівельній галузі потрібні чесні та професійнй люди.

«Вкотре наголошую: всі, хто працює не на інтереси країни – краще звільняйтеся одразу самі. 2020-й рік – це рік ініційованої Урядом програми «Великого будівництва». Кожна інвестована в будівництво гривня – це додаткові 6 гривень у суміжні галузі», – заявив Гончарук.

Водночас Прем’єр-міністр наголосив, що Уряд очікує від будівельного бізнесу легального виробництва будівельних матеріалів без шкоди для довкілля, «білого» працевлаштування та прозорої діяльності компаній.

На думку прем’єра, Кабмін робить кроки, що сприяють розвитку галузі: заходи щодо дерегуляції бізнесу, відкритість і наповненість даних Держгеокадастру, нарощування державних програм для збільшення попиту на житло для ветеранів, ВПО, молоді, дітей-сиріт. Серед таких кроків також – запуск Е-кабінету забудовника для класу наслідків СС1 (на черзі – СС2 і СС3).

Окрім того, Гончарук повідомив, що вже у цьому році Уряд очікує, що вдастся вийти на доступну іпотеку на рівні 11-12%.