Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 22.07.2020

Прем’єр-міністр України та Президент Швейцарської Конфедерації обговорили двосторонню співпрацю

Як повідомляється на Урядовому порталі, 21 липня, відбулася зустріч Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з Президентом Швейцарської Конфедерації Симонеттою Соммаругою.

Сторони обговорили впровадження реформ в Україні та питання поглиблення двосторонньої співпраці між державами.

Глава Уряду привітав підписання Програми співробітництва Швейцарської Конфедерації з Україною на 2020-2023 роки, яка передбачає фінансування за чотирма напрямками на суму 108 мільйонів швейцарських франків. Прем’єр-міністр підкреслив, що Швейцарія входить до п’ятірки найбільших іноземних інвесторів в Україну.

«Одним із успішних прикладів нашої співпраці є налагодження в Україні спільного зі Швейцарією виробництва апаратів штучної вентиляції легень. Це реальний інвестиційний проект, який не лише створить робочі місця, але й надасть вагому підтримку медичній сфері у період коронакризи з можливістю виготовляти високотехнологічну продукцію», — відзначив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр також висловив сподівання, що Україна та Швейцарська Конфедерація продовжать спільні проекти, зокрема у сфері інфраструктури.

Під час зустрічі Денис Шмигаль і Симонетта Соммаруга також обговорили перебіг реформ в Україні. Очільник Уряду підкреслив, що всебічна підтримка з боку Швейцарської Конфедерації є одним зі стимулів для подальшого розвитку та впровадження реформ.

«Уряд рішуче налаштований на продовження системних реформ в Україні. І мені приємно відзначити, що Швейцарія була одним із наших найбільших партнерів з моменту започаткування реформи децентралізації. Минулого тижня Верховна Рада проголосувала за новий районний поділ України. І в жовтні відбудуться місцеві вибори вже за новим адміністративно-територіальним устроєм», — зазначив Прем’єр-міністр.

Денис Шмигаль подякував Президенту та Швейцарській Конфедерації за підтримку України та незмінну політику в питанні збереження санкцій проти Російської Федерації.

Зі свого боку Симонетта Соммаруга відзначила, що Швейцарія продовжить всебічну підтримку України та зацікавлена в подальшій співпраці у сфері інфраструктури та діджиталізації.