Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 14.09.2020

Прем’єр-міністр взяв участь в урочистих заходах з нагоди приєднання України до «Партнерства Біарріц»

З нагоди здобуття Україною офіційного статусу учасниці «Партнерства Біарріц» у Києві 11 вересня відбулися урочисті заходи за участю дружини Президента України Олени Зеленської. Участь у події також взяли Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина, Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, посли країн Групи семи (G7) і Швеції та представники міжнародних організацій.

Під час урочистої зустрічі Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Етьєн де Понсен вручив офіційний лист-відповідь Міністра у справах Європи та закордонних справ Французької Республіки Жан-Іва Ле Дріана на лист Кабінету Міністрів щодо участі України в Партнерстві на постійній основі, ініційованої першою леді.

Дружина Президента Олена Зеленська підкреслила: «Це важливий крок для України на шляху до встановлення рівності у широкому сенсі – незалежно від статі, віку, культурних, фізичних або ментальних відмінностей.  Досвід і підтримка країн-учасниць та експертиза, зібрана в межах «Партнерства Біарріц», безумовно стануть величезною допомогою в роботі над створенням рівних можливостей для всіх українців».

Зі свого боку Прем’єр-міністр наголосив, що «Партнерство Біарріц» — це про повагу один до одного та про рівність можливостей для всіх.

«Цей крок спрямований на мобілізацію наших зусиль із досягнення рівності прав і можливостей для всіх людей. Для нас важливо імплементувати найкращий світовий досвід як у законодавчій площині, так і на рівні виконавчої влади», — сказав Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр відзначив, що Уряд активно працює в цьому напрямку та пропонуватиме відповідні законодавчі ініціативи.

«Зокрема, це зменшення розриву в оплаті праці жінок і чоловіків, який зараз на рівні 25% при однакових посадах. Це реформування законодавства у сфері соціальних відпусток, створення більших можливостей для чоловіків піклуватися про дітей», — зазначив очільник Уряду.

Довідково

«Партнерство Біарріц» було започатковане лідерами країн Групи семи (G7) на саміті в місті Біарріц (Франція) 25 серпня 2019 року під головуванням Президента Французької Республіки Еммануеля Макрона. Мета ініціативи — посилити відповідальність та консолідувати зусилля міжнародної спільноти щодо досягнення рівності.

Джерело: Урядовий портал.