Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 30.11.2020

Прем’єр-міністри України та Естонії підписали міжурядову Угоду про технічне та фінансове співробітництво

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та Прем’єр-міністр Естонської Республіки Юрі Ратас підписали Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Естонської Республіки про технічне та фінансове співробітництво. Відповідні домовленості очільники Урядів уклали під час відеоконференції 27 листопада.

Дія Угоди поширюватиметься на всі програми й проекти технічної та фінансової допомоги, які реалізуються в Україні та фінансуються повністю або частково за рахунок Естонської Республіки.

«Угода покликана створити сприятливі рамки для подальшої співпраці та реалізації нових проектів між Україною та Естонією. Цей документ закріпить наші добрі наміри, перспективи та пріоритети. Це буде один з історичних кроків для наших держав, який дасть нам можливість спільно рухатись уперед», — прокоментував підписання Угоди Денис Шмигаль.

Зі свого боку Прем’єр-міністр Естонії наголосив, що після підписання цієї Угоди співпраця між Україною та Естонською Республікою вийде на новий рівень якості, і Естонія зможе надавати більш практичну допомогу Україні.

Під час онлайн-зустрічі Денис Шмигаль та Юрі Ратас також обговорили поглиблення співпраці у торгово-економічній сфері та в галузі кібербезпеки.

Денис Шмигаль зазначив, що Україна прагне максимальної активізації українсько-естонського торговельно-економічного співробітництва, оскільки цей напрям має значний потенціал.

«Україна також зацікавлена в участі в ініціативі «Тримор’я» та розраховує на підтримку Естонської Республіки у цьому напрямі», — сказав Прем’єр-міністр України.

Очільник Уряду України відзначив, що ще одним вектором розвитку двосторонньої співпраці може стати співробітництво в енергетиці.

«Перспективним є започаткування діалогу щодо співробітництва у сфері виробництва та використання зеленого водню, зокрема в транспортній та промисловій сферах», — зазначив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр України подякував Естонії за послідовну підтримку України, її суверенітету та територіальної цілісності.

Зі свого боку Юрі Ратас відзначив, що Україна — одна з найбільш вагомих партнерів для Естонії. І Естонська Республіка зацікавлена в посиленні співпраці з Україною у сфері освіти, спорту та реформи державного управління.

Джерело: Урядовий портал.