Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 26.11.2019

Програма розвитку ООН профінансує створення молочних ферм

Проєкт «Сімейні молочні ферми – добробут людей та сталий розвиток села» Рівненського обласного благодійного фонду «Любіть Україну» переміг у конкурсі грантових проєктів, проведеному Програми розвитку ООН. 

Сума грантової підтримки становить-  понад 1 млн грн, повідомляє «Громадський простір».

У результаті реалізації проєкту буде відкрито чотири зразкові сімейні молочні ферми у Рівненській, Волинській, Тернопільській і Хмельницькій областях та два навчально-консультаційні центри.

Крім того, буде організовано роботу чотирьох дорадчих служб і створено чотири обслуговуючі кооперативи у кожній із областей.

Планується, що 60 сільських сімей буде навчено веденню власного молочного бізнесу.

Для цього підготовлено вісім дорадників для супроводу сімейних молочних ферм. Створено інноваційну настільну гру зі створення й управління СМФ – «Сімейна молочна ферма», що дозволить обрати найвигідніший сценарій розвитку ферми до її відкриття.