Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 13.04.2022

Приєднання України до ENTSO-E дозволить ЄС скоротити закупівлю енергоносіїв з рф – Галущенко

Приєднання України до європейської енергомережі ENTSO-E дозволить країнам Європейського Союзу скоротити закупівлю російських енергоносіїв.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це розповів міністр енергетики України Герман Галущенко в ефірі телемарафону.

“Чим більше Україна зможе постачати електроенергії в Європу, тим менше європейці зможуть споживати російські нафту та газ”, – заявив він.

Галущенко зазначив, що приєднання української енергосистеми до ENTSO-E є вигідним для Європи, адже таким чином її енергосистема стане більш стабільною.

Як повідомлялося, 16 березня енергетична система України офіційно завершила об’єднання з європейською та стала частиною ENTSO-E.

ENTSO-E – європейська мережа операторів системи передачі електроенергії, яка об’єднує 43 оператори у 36 країнах європейського континенту. Організація створена у липні 2009 року.

 

www.ukrinform.ua