Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 20.06.2022

Рада ратифікувала скасування митних тарифів та квот у торгівлі з Британією

Угода діятиме протягом 12 місяців, але за домовленістю сторони можуть продовжити строк

Верховна Рада України ратифікувала Угоду про скасування ввізних митних тарифів та тарифних квот у двосторонній торгівлі між Україною та Великою Британією. Про це йдеться у прес-релізі Міністерства економіки.

Рішення підтримаа 301 депутат. Угода діятиме протягом 12 місяців, але за домовленістю сторони можуть продовжити строк.

«Відкриття нових ринків не лише сприятиме розвитку українського виробництва, а й дозволить збільшити надходження валютної виручки, що, в свою чергу, зміцнить економіку країни, ставши важливим фактором її відбудови», – йдеться в прес-релізі.

Скасування митних тарифів та квот дасть змогу збільшити експорт товарів з високою доданою вартістю.

У 2021 році товарообіг між двома країнами зріс майже на 57% і становив $2,2 млрд. Експорт зріс на 62% в порівнянні з 2020 роком – до понад $1,1 млрд.

Серед ключових позицій українського експорту – чорні метали (26,6% від загального обсягу експорту), жири та олії (16,6%), насіння та плоди олійних рослин (15,1%), зернові культури (13,4%), електричні машини (7,5%).

Як повідомляв GMK Center, наприкінці квітня Велика Британія достроково скасувала всі мита та квоти на продукцію українського виробництва. Це важливий крок на підтримку України та її економіки.