Опубліковано 25.09.2015

Російський внутрішній ринок плоского прокату демонструє стабільність котирувань, однак оператори ринку сподіваються на зростання

Відносну стабільність демонстрував ринок російського плоского прокату на поточному тижні. Попит дещо зменшився порівняно з серпнем, але залишається на досить високому рівні. Обсяг пропозиції має надлишковий характер, але вони не так великі, щоб надавати помітний тиск на котирування. У свою чергу, ключові оператори ринку налаштовані оптимістично.

В умовах відносної стабільності рубля внутрішній ринок залишається більш вигідним для російських виробників непокритого листового прокату. Перевищення внутрішніх цін на експортними наразі досягає 60 дол. США/т. У жовтні поки більш вірогідною виглядає пролонгація відпускних цін на г/к рулони, які складають зараз близько 28 тис. руб./т, CPT (Москва, з ПДВ) для прокату товщиною 6-12 мм, але у відношенні х/к продукції металурги налаштовані на підвищення в межах 600-800 руб./т, до діапазону 34,3-34,5 тис. руб./т (з ПДВ) при аналогічних умовах поставки для матеріалу товщиною 2 мм.

Поставити запитання