Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 25.09.2015

Російський внутрішній ринок плоского прокату демонструє стабільність котирувань, однак оператори ринку сподіваються на зростання

Відносну стабільність демонстрував ринок російського плоского прокату на поточному тижні. Попит дещо зменшився порівняно з серпнем, але залишається на досить високому рівні. Обсяг пропозиції має надлишковий характер, але вони не так великі, щоб надавати помітний тиск на котирування. У свою чергу, ключові оператори ринку налаштовані оптимістично.

В умовах відносної стабільності рубля внутрішній ринок залишається більш вигідним для російських виробників непокритого листового прокату. Перевищення внутрішніх цін на експортними наразі досягає 60 дол. США/т. У жовтні поки більш вірогідною виглядає пролонгація відпускних цін на г/к рулони, які складають зараз близько 28 тис. руб./т, CPT (Москва, з ПДВ) для прокату товщиною 6-12 мм, але у відношенні х/к продукції металурги налаштовані на підвищення в межах 600-800 руб./т, до діапазону 34,3-34,5 тис. руб./т (з ПДВ) при аналогічних умовах поставки для матеріалу товщиною 2 мм.