Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 03.09.2021

Серпневий ринок нових комерційних авто збільшився на 22 відсотки

У серпні в Україні свою першу реєстрацію пройшли 1350 нових комерційних автомобілів. Така кількість серпневих реєстрацій вантажних і спец авто стала рекордною починаючи з 2014 року, повідомляє Укравтопром. Відносно торішнього показника споживча активність в цьому сегменті автомобільного ринку зросла на 22 відсотки.

Найкращий результат місяця продемонструвала марка CITROEN, 231 авто якої у серпні отримали свої перші номери. У річному обчисленні реєстрації нових комерційних автомобілів цієї французької марки збільшилися у 4 рази.

Друге місце в рейтингу у RENAULT – 194 машини. Серпневий попит на нові комерційні Рено збільшився майже у два з половиною рази. Третій результат продемонструвала марка FIAT – 133 реєстрації, що на 52% менше, ніж торік. На четвертій позиції рейтингу білоруський МАЗ з 99 новими авто, що поповнили український автопарк. У порівнянні з попереднім роком серпневі реєстрації нових МАЗів зросли на 8 відсотків. Замикає лідерську п’ятірку PEUGEOT – 89 авто (-8%).
Всього з початку року в Україні було зареєстровано 9,7 тис. нових комерційних авто. Це на 52% більше у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року.

 

ukrautoprom.com.ua