Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 29.09.2020

СЕС у домогосподарствах – вигідна інвестиція у власну енергонезалежність

За останні кілька років попит на СЕС зростає в геометричній прогресії. І на сьогодні вже більше 25 тис. домогосподарств усвідомлюють вигоду від власних СЕС, а саме:

самостійно генерувати енергію та забезпечувати свої потреби;

економити на платіжках за комунальні послуги;

моніторити енергоспоживання та ставати більш енергоефективними, адже чим більше енергії заощаджуєш, тим більше реалізуєш в мережу.

«Окрім цього, СЕС домогосподарств позитивно впливає на роботу енергосистеми, оскільки мала розподілена генерація сприяє зменшенню втрат в мережах», – повідомив Юрій Шафаренко, заступник Голови Держенергоефективності, у коментарі для каналу «Еспресо».

Нагадаємо, що Держенергоефективності за підтримки ЄС запровадило інформаційну кампанію про переваги відновлюваних джерел енергії для населення «Чиста енергія для Вашої родини».

До Вашої уваги – цікавий відеоролик та практичні брошури про те, як стати енергонезалежним, на сайті Агентства: http://saee.gov.ua/uk/content/renewables.

«Переконаний, що кількість родин, охочих бути незалежними від енергопостачальників, збільшуватиметься у рази. Вартість технологій зменшується, а «чисті» джерела – відновлювані, подаровані природою, а значить їхнє використання вигідне в довгостроковій перспективі», – прокоментував Юрій Шафаренко.

Джерело: Урядовий портал.