Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 15.04.2021

Шмигаль доручив Мінкультури представити план пілотних проектів цільової підтримки закладів культури й туризму

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив Міністерству культури та інформаційної політики представити план пілотних проектів цільової підтримки закладів культури й туризму.

“Спільно з Міністерством культури, Мінфіном та Мінекономіки обговорили шляхи підтримки культури й туризму в Україні. Як один із можливих пілотних проектів була запропонована модель цільової підтримки відповідних закладів та напрямів”, – написав Шмигаль у Telegram-каналі.

Зазначається, що важливим аспектом програми мають стати заохочення молодих людей до споживання української культурної продукції та подорожей Україною, коли це дасть змогу епідемічна ситуація.

“Міністерство культури має представити план пілотних проектів із використанням найкращих європейських практик”, – заявив прем’єр.

ua.interfax.com.ua