Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 27.05.2019

Світовий банк надасть Україні 200 млн USD на залучення приватних інвестицій в АПК

Світовий банк (СБ) виділить Україні 200 млн USD на програму з прискорення припливу приватних інвестицій у сільське господарство з метою пом’якшення окремих перешкод на шляху доступу малих і середніх підприємств на ринок сільськогосподарської продукції.

Про це інформує Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням на сайті фінустанови Рада директорів Світового банку затвердила проект 24 травня 2019 року.

Проект спрямований на забезпечення стабільності, передбачуваності та прозорості сільгоспполітики й системи держпідтримки; стимулювання диверсифікації сільгоспвиробництва і сприяння комплексному розвитку сільських районів; зміцнення національної системи безпеки харчових продуктів; підвищення ефективності використання наявної інфраструктури для зберігання і транспортування агропродовольчих товарів, створення стабільного клімату для інвестицій в інфраструктуру та логістику.

Серед пріоритетів програми СБ також підвищення безпеки володіння, цінності та прозорості використання державних сільгоспземель; поліпшення управління водними ресурсами та надання послуг іригації; створення передумов для поліпшення доступу до сільгоспресурсів для всіх типів виробників; поліпшення доступу до фінансових інструментів та інструментів управління ризиками для всіх зацікавлених сторін із використанням передового досвіду ЄС та міжнародної спільноти.

Загальна вартість проекту оцінюється в 1,294 млрд USD.