Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 08.01.2020

Toyota збудує сучасне автономне місто

Toyota почне будівництво прототипу міста майбутнього вже в кінці 2021 року.

Про це генеральный директор Toyota Акио Тойода заявив  на  CES.

«Woven City» спроектує датський архітектор Б’ярке Інгельс. Місто займе близько 70 га землі у підніжжя гори Фудзі в Японії, а населення налічуватиме 2000 чоловік. Серед жителів міста будуть також співробітники компанії Toyota.

Вулиці «Woven City» будуть поділені на три типи в залежності від типу користувача. Одна вулиця лише для швидких транспортних засобів. Другим буде поєднання транспортних засобів малої швидкості для персонального переміщеня типу велосипеди, скутери, а також пішоходів. Третім стане паркова набережна лише для пішоходів.

Міство буде створене для тестування автономних транспортних засобів, інноваційного дизайну вулиць, технологій розумної домівки, робототехніки та нових мобільних продуктів для реального населенняЮ що проживає у місті повний робочий день.