Обери досвід - захисти бізнес!
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74
Опубліковано 18.10.2019

Трудові книжки в Україні скасують до кінця цього року, – Дубілет

Міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет сподівається на перехід на електронну документообіг і скасування трудових книжок до кінця 2019 року. Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, передають Українські Новини.
“Електронний обмін документами” дотиснемо “вже в цьому році. Скасування обов’язкових трудових книжок. Запущено законопроект і постанови Кабміну, а також розпочато технічна робота. Про це вже писав. Сподіваюся, скасуємо до кінця року”, – написав він.

При цьому Дубілет підкреслив, що перехід на електронний документообіг повинен був початися з 1 жовтня, проте перевести велику кількість співробітників на новий формат роботи всередині відомства виявилося скрутним. За словами міністра, протягом 3-6 місяців бізнес-процеси всередині Кабміну будуть переведені в цифровий формат, після чого трансформації почнуться і в інших державних органах.

Крім цього, Дубілет анонсував запуск проекту “Електронні лікарняні”, кількох інших “крутих” проектів і близько 50 проектів подрібніше.