Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 25.08.2023

Ціна на нафту Brent зросла до $83,6 за барель

Ціни на нафту піднімаються вранці у п’ятницю, але завершують у мінусі другий тиждень поспіль на сигналах слабкого попиту в Китаї й очікуваннях подальшого посилення грошово-кредитної політики в США.

Увагу трейдерів у п’ятницю спрямовано на виступ голови Федеральної резервної системи (ФРС) Джерома Пауелла на економічному симпозіумі у Джексон-Хоулі.

Вважається, що він позначить у своєму виступі, які чинники враховуватиме ФРС, приймаючи рішення про те, коли слід завершити підйом базової процентної ставки і коли настане час для того, щоб розпочати її зниження.

Вартість жовтневих ф’ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures на 8:15 за Києвом у п’ятницю становить $83,63 за барель, що на $0,27 (0,32%) вище за ціну на закриття попередньої сесії. У четвер ці контракти здорожчали на $0,15 (0,2%), до $83,36 за барель.

Ціна ф’ючерсів на нафту WTI на жовтень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) збільшилася на цей час на $0,28 (0,35%), до $79,33 за барель. За підсумками попередніх торгів вартість цих контрактів зросла на $0,16 (0,2%), до $79,05 за барель.

З початку цього тижня Brent здешевшала на 1,4%, WTI – на 2,4%.

Аналітик Citigroup Ед Морзе заявив в інтерв’ю агентству Bloomberg у четвер, що ключовим членам ОПЕК, ймовірно, доведеться ще більше знизити виробництво нафти, оскільки члени організації, які зазнали труднощів з видобутком в останні роки, почали його нарощувати.

Іран, Ірак, Лівія, Нігерія й Венесуела збільшать виробництво загалом на 900 тис. барелів на добу (б/д) цього року і принаймні на таку ж величину наступного року, вважають у Citi. Цього вистачить для задоволення попиту на нафту, зазначив Морзе.

У результаті Саудівській Аравії й низці інших країн доведеться ще більше скоротити видобуток, що може стати для них серйозною проблемою, каже експерт.

 

enkorr.ua