Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 23.03.2020

Турецькі томати дешевшають, незважаючи на девальвацію гривні

Незважаючи на активний попит, девальвацію гривні, ціна на імпортний томат в Україні знижується через активну пропозицію з боку головно імпортера – Туреччини.

Про це повідомляють аналітики  EastFruit, пише “Агробізнес Сьогодні“.

Так, за словами представників оптових компаній, наприкінці минулого тижня, імпортний томат з Туреччини пропонувался за ціною 26-30 грн/кг (1,01-1,16 $/кг), що в середньому на 16% дешевше, ніж в кінці позаминулого тижня.

При цьому оператори ринку відзначали, що більш різкого зниження цін в сегменті тепличного томату вдалося уникнути завдяки стабільно високому попиту на дану продукцію.

Аналітики зазначають, що тепер імпортний томат в Україні вже коштує в середньому на 17% дешевше, ніж в аналогічний період минулого року. Однак оператори ринку не виключають, що ціни на цю продукцію будуть знижуватися і далі, оскільки поставки томату з зовнішнього ринку залишаються досить стабільними.