Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 27.12.2019

У 2020 зростуть площі для посіву кукурудзи

В Україні у цьому році площі під кукурудзою зросли до 4,97 млн га, що на 8,6% більше, ніж минулого року. 

Останні роки культура демонструє стійкі тенденції до збільшення площ. Аграрії очікують, що 2020 рік не стане винятком. Про це повідомляє SuperAgronom.

За повідомленням переважної більшості опитаних агровиробників, у наступному сезоні площі під кукурудзою не будуть зменшувати, а навпаки, дещо збільшуватимуть.

Сільгоспвиробники зазначають, що частково збільшення площ під кукурудзою у 2020 році викликане цьогорічними проблемами з озимим ріпаком: деякі площі, які передбачалися під ріпак, пересіватимуть, адже місцями вони відсутні взагалі.

Аналітики ринку зауважують, що в Україні поступово відбувається переорієнтація структури виробництва зернових культур у напрямку кукурудзи, оскільки ця культура має високу врожайність, стійка до погодних умов і затребувана на міжнародних ринках.

Зараз в Україні на виробництво кукурудзи припадає вже понад 50% від загального обсягу виробництва зерна, причому ця цифра зростала поступово протягом останніх 20 років