Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 05.10.2023

У 2023/2024 МР на світовому ринку очікується невеликий дефіцит цукру

У новому сезоні, який розпочнеться у жовтні, світове споживання цукру, за прогнозами, на 290 тис. тонн перевищить виробництво, оскільки виробництво Бразилії не зможе компенсувати втрати в Азії, яка постраждала від поганих погодних умов.

Про це повідомляє Reuters.

Згідно з прогнозами, опублікованими в п’ятницю брокером і аналітиком StoneX, у 2023/2024 МР (жовтень-вересень) світовий попит на цукор складе 192,2 млн тонн, тоді як виробництво оцінюється в 191,9 млн тонн, тому світ реалізує запаси цукру для задоволення попиту.

StoneX прогнозує, що нове виробництво в Індії становитиме лише 30 млн тонн, що на 8,5% менше, ніж минулого року, тоді як у Таїланді очікується скорочення виробництва на 22% — до 8,9 млн тонн.

Ці дві азіатські країни, як правило, є найважливішими експортерами після Бразилії, але їм нічого буде продавати за кордон у сезоні, який ось-ось почнеться, оскільки сухіша, ніж зазвичай, погода зашкодила виробництву.

Уряд Індії навряд чи дозволить експорт цукру.

StoneX заявив, що ситуація вже оцінена ринком: ціни на цукор-сирець на ICE коливаються поблизу найвищого рівня за останні 12 років.

Виробництво нафти в центрально-південному регіоні Бразилії оцінюється в рекордні 40,8 млн тонн, що допомогло зберегти світову торгівлю практично збалансованою.

StoneX очікує, що наступного року ця американська країна може показати ще одне велике виробництво, але це залежатиме від опадів із листопада по березень. За оцінками, у 2024/2025 МР (квітень-березень) у Бразилії виробництво цукрової тростини становитиме 629 млн тонн, а виробництво цукру — 41,1 млн тонн.

 

www.ukrsugar.com