Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 26.01.2015

У Фінлядії відкрили перший завод по виробництву дизельного палива на основі відходів деревини

У місті Лаппеенранта у січні запущений перший у світі завод з виробництва біологічного дизельного палива на основі деревини і вже видана на продаж перша продукція.

Загальний обсяг інвестицій у завод склав 175 млн євро.  Виробнича потужність UPM Лаппеенранта Biorefinery становить приблизно 120 млн літрів (100 тис. тонн) дизельного палива марки UPM BioVerno на рік.

Дизель виробляється з талової олії, яка є побічним продуктом виробництва целюлози. Більша частина сировини поставляється з заводів компанії UPM.

На паливі можуть працювати всі типи двигунів, що використовують звичайне дизельне паливо.