Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 20.05.2019

У Китаї з’вилося метро з мережею 5G

Швидкість завантаження даних на станціях метрополітену досягає 700 Мбіт/с.

У Китаї з’явилася перша лінія метрополітену з мережею новітнього покоління 5G. Метрополітен з мережею 5G знаходиться в місті Чженчжоу, адміністративному центрі центрально-китайської провінції Хенань, інформує агентство Сіньхуа.

За інформацією компанії China Tower, постачальника телекомунікаційних інфраструктурних послуг, середня швидкість завантаження даних на станціях п’ятої лінії міського метрополітену становить 700 Мбіт/с.

Мережу 5G підтримують три провідних китайських оператори телекомунікаційних послуг: China Mobile, China Union і China Telecom.

Очікується, що успішна реалізація 5G послуги на даній лінії метро забезпечить надійну основу для розвитку подібних систем іншими китайськими і закордонними телекомунікаційними операторами, зазначає видання.

Китайські компанії нарощують інвестування в розробку і впровадження 5G-технологій з метою закріплення на ринку, який стрімко розвивається.