Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 21.06.2019

У Києві відкрили смарт-вулицю

У Києві презентували інноваційний проект – так звану смарт-вулицю. Оснастили її станцією з моніторингу повітря, безкоштовним Wi-Fi, велосипедними доріжками, баками для сортування сміття і «розумним» освітленням (змінюється в залежності від інтенсивності руху).

Про це повідомляється на сайті Київської міської державної адміністрації.

Розташована вона в межах вулиці Салютна Святошинського району.

Що ж стосується станції з моніторингу, то вона являє собою датчик, який вимірює концентрацію дрібнодисперсного пилу, рівень формальдегіду, діоксиду азоту, кисню і вуглекислоти. Також вона фіксує вологість і температуру.

На території смарт-вулиці розташовані 12 камер відеоспостереження для безпеки жителів. Також проектувальники подбали і про людей з обмеженими можливостями – побудували пандуси. Крім того, встановили і лавки з USB зарядками, які пітаюются від сонячних панелей.