Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 17.08.2020

У Києві вперше на рекламних бордах – учні шкіл

Фотографії 18 учнів Київської Малої академії наук розмістили на бордах столиці в межах соціального проєкту “Інтелект молоді – Києву”.

Про це повідомили у пресслужбі КМДА, пише ШОТАМ.

Зазначається, що учні – переможці міжнародних і всеукраїнських конкурсів науково-технічної творчості.

«Цьогоріч вперше замість обличь політиків на носіях зовнішньої реклами та в метрополітені Києва у рамках соціального проєкту розміщено світлини учнівської молоді столиці – майбутньої наукової еліти нашої країни», – йдеться у повідомленні.

На 7 станціях метро вже розміщено 34 плакати та 10 сітілайтів на центральних вулицях і площах Києва. Тепер кияни та гості столиці зможуть познайомитись із учнівською молоддю міста, яка має досягнення у науковій сфері. Вони з тих, хто прославляє Київ своїми винаходами, дослідженнями, розробками та досягненнями на теренах України і за кордоном.

Головна ідея якого – формування суспільної думки щодо важливості позашкільної освіти, творчого та наукового розвитку учнівської молоді.