Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 05.03.2020

У Литві відкриють завод львівського виробника кормів для тварин

На початку літа львівський виробник кормів для котів та собак Kormotech відкриє завод у Литві. Водночас, одна із литовських компаній подала місту пропозиції щодо поводження з твердими побутовими відходами.

Про це повідомили у міській раді, пише #ШОТАМ.

«Ми готові до ширшої співпраці, зокрема по інфраструктурних проєктах, тому що планів у нас дуже багато. Зараз багато закуповуємо для міста громадського транспорту. Цей рік також у нас є роком культури — тому готові до співпраці», — зазначили у мерії.

Чому Литва?

Литва має зручне географічне розташування, а також залучає умовами ведення бізнесу, зокрема, податковими пільгами на 10 років.

Як зазначили на підприємстві, цей крок компанія реалізує в рамках подальшої експансії на світовому ринку. Зокрема, планується приріст на європейських, скандинавських та ринках Америки. Виготовляти продукт будемо під власними брендами і під private label.

Чим відомий “Кормотех”?

“Kormotech” входить у ТОП-30 виробників кормів для котів і собак в Європі. Експортує продукцію в 16 країн світу, в тому числі до Франції, Естонії, Нідерландів, Словенії, Польщі і т.д.

За обсягами реалізації це компанія №1 в Україні. Потужності підприємства включають в себе два високотехнологічних заводи з виготовлення сухих і вологих кормів.