Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 27.03.2020

У Мінекономіки обговорюють необхідність призначення окремого заступника з розвитку промисловості

Відбулася зустріч Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря Петрашка з Президентом Українського союзу промисловців і підприємців Анатолієм Кінахом. Метою зустрічі  стало обговорення поточної ситуації у сфері промисловості та напрацювання стратегічного бачення розвитку цієї галузі.

«Не дивлячись на усі світові та внутрішні катаклізми, ми не маємо права зупинятися. Вже зараз, окрім першочергових і короткострокових рішень, пов’язаних із COVID-19, держава має формувати сильну промислову політику, забезпечувати нові робочі місця, підвищувати якість життя населення. У цьому ракурсі важливим кроком є призначення профільного заступника з розвитку промисловості, який буде безпосередньо курувати один із найпотужніших секторів нашої економіки», –  зазначив Міністр Ігор Петрашко.

Він додав, що наразі важливим є постійний діалог між владою, бізнесом та суспільством, дослухатися до профільних інституції, обмінюватися інформацією та приймати системні та своєчасні рішення.

У свою чергу Анатолій Кінах зазначив, що Україна має дуже потужний потенціал до розвитку промисловості і лише спільні скоординовані дії зможуть забезпечити рух вперед.

«Сьогодні не час грати на власний імідж, важливо об’єднуватися і діяти разом. Важливо створювати Координаційний центр, необхідна системна взаємодія з Національним Банком України. Лише за таких умов можливе повернення нашій державі статусу індустріальної і інноваційної країни», – відзначив Анатолій Кінах.

Сторони домовились підтримувати зв’язок щодо обговорених питань, а також спільно займатися пошуком кандидатури на посаду нового заступника міністра з розвитку промисловості.

Джерело: Мінекономіки.