Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 22.11.2019

У Португалії встановили найбільшу у світі плавучу вітряну турбіну

Найбільшу у світі плавуча вітряна турбіна потужністю 8,4 МВт буде встановлено за 20 км від берегів міста Віана-ду-Каштелу в Португалії.

Про це повідомляє CleanTechnica.

Видання зазначає, що запуск цього пристрою відкриває «Золоту еру вітроенергетики».

«Великі високоефективні турбіни знижують капітальні та експлуатаційні витрати. Установка найбільшої у світі плавучої морської турбіни є важливою віхою у розвитку галузі», – заявив віцепрезидент компанії ABS Метт Тремблей.

Вітроелектростанція створена компанією Principle Power і отримала корпус турбіни MHI Vestas. Проєкт розроблений разом із консорціумом WindPlus.

«Плавучі турбіни дозволяють нам вловлювати енергію морського вітру у тих місцях, де глибина дуже велика для звичайних турбін із нижнім кріпленням. Саме такі проєкти роблять життєво важливий внесок у глобальний перехід до чистої енергії», – наголошують у компанії.

Вітрогенератор створений у рамках проєкту WindFloat Atlantic, і є першим у світі напівзаглибленим плавучим об’єктом вітрогенерації, зазначають розробники.