Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 07.06.2022

У травні впали внутрішні ціни на швелер, балку, кутник і г/к лист

При цьому ціни на профільну та круглу трубу в травні не змінилися

Зниження цін у травні на метал будівельного призначення – швелер, балку, кутник та гарячекатаний лист – становило 2,3-11,5%, ціна профільної та круглої труби не змінилася. Такі дані випливають з динаміки зведеного індексу цін на прокат будівельного призначення Асоціації “Український центр сталевого будівництва”.

Динаміка цін на метал будівельного призначення у травні в середньому не змінилася, хоча за окремими видами металопродукції спостерігалося зниження, зокрема:

  • балка – на 2,3%, до 32,3 тис. грн за тонн;
  • гарячекатаний лист – на 3,1%, до 43,5 тис. грн за тонн;
  • кутник – на 8,6%, до 25,6 тис. грн за тонн;
  • швелер – на 11,5%, до 26,4 тис. грн.

Ціна профільної труби у квітні була на рівні до 45,3 тис. грн за тонн (з початку року – +11,5%) та круглу трубу – 45 тис. грн за тонн (+11,5%) – і вони не змінилися в травні.

При цьому ціни знизилися після 29 квітня, а на початку минулого місяця на початку вони навіть зростали.

Нагадаємо, що після зміни ситуації на фронті металотрейдери знову відкривають свої металобази – зокрема, компанія Vartis відновила роботу своїх металобаз у Києві та Київській області, у середині травня «Метінвест-СМЦ» знову відкрив центр у Харкові, хоча епіцентром його продажів прогнозовано стала Західна філія.

Як повідомляв GMK Center, за підсумками 2021 року ціни на метал будівельного сортаменту зросли в середньому на 10,3%. 2020 року ціни на метал будівельного сортаменту в середньому зросли на 72,2%.

 

gmk.center