Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 14.12.2023

Угода про вільну торгівлю між Україною та Туреччиною набере чинності на початку 2024 року

Найближчим часом буде ратифікувано Угоду про вільну торгівлю між Україною та Турецькою Республікою.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки України.

Після завершення процедури ратифікації Угода набере чинності на початку 2024 року та відкриє нові можливості для безмитної або частково безмитної торгівлі між двома країнами.

«Угода про вільну торгівлю також спростить питання логістики, сприятиме розвитку українського бізнесу в умовах воєнного часу, а також відкриє нові перспективи в Україні для наших партнерів з Туреччини. Крім того, ми створимо Робочу групу по зерну для обговорення глобальної та двосторонньої торгівлі на ринку зерна. Україна високо цінує участь Туреччини у захисті ініціативи щодо експорту зерна, що є важливим фактором забезпечення глобальної продовольчої безпеки», – зазначила перший віцепрем’єр-міністр України – міністр економіки України Юлія Свириденко.

Також сторони готові до конструктивного діалогу з питань розширення економічного співробітництва, зокрема, започаткування спільних проєктів у пріоритетних галузях економіки.  Стратегічно важливими секторами для відбудови України та залучення приватних інвестицій є: оборона, виробництво та переробка сільськогосподарської продукції, відновлювана енергетика, виробництво та зберігання газу, зелена металургія, екологічний транспорт, охорона здоров’я та фармацевтика.

«Українські підприємці готові налагоджувати спільний бізнес з міжнародними партнерами. Тому уряд використовує будь-яку можливість для залучення додаткових ресурсів, у тому числі для повоєнної відбудови України. Окремим важливим напрямом є гуманітарне розмінування. Нам потрібні важкі машини для розмінування, навчання саперів, все, що допоможе очистити нашу землю у найшвидші строки. Ми відкриті для співпраці і закликаємо міжнародний бізнес заходити в Україну», – підкреслила Юлія Свириденко.

 

agrotimes.ua